0 532 225 7969
dizayncit@gmail.com
Eski Sanayi Sitesi 691 Sk. No:37 ANTALYA

ANTALYA PANEL ÇİT - ANTALYA ÇİT FİRMALARI - ANTALYA ÇİT

Antalya Çit, Antalya Bahçe Teli, Antalya Çim Çit, Antalya Demir Doğrama, Antalya Halı Saha sektörlerinde hizmet sunan Antalya Çit Firmamız Dizayn Çit, Eski Sanayi Sitesinde ki yerinde hizmet hayatına devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren Antalya Çit Firmaları içinde lider firma olma gayreti içindedir. Bu gayret ile sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyata sağlamak en büyük çabamızdır.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Emrullah GÜNGÖR

ANTALYA PANEL ÇİT

Antalya Panel Çit teli RAL 6005 yeşil boyalı olup, 5x15 göz arası ve 4mm, 4.3mm tel kalınlıklarına sahip çit teli sistemleridir. Panel Çit in günümüzde nerdeyse kullanılmadığı alan yok gibidir. Bina duvarlarının üzeri, bahçe kenarları, köpek kafesleri, fabrika çevreleri gibi yerler panel çit kullanılarak yapılmaktadır. Panel Çit uzun ömrü ve uygun fiyatı ile oldukça rağbet gören bir üründür. Panel Çit standart montaj şekli beton üzerine çelik dübel ile olsada toprak zeminde montajı yapılmaktadır.

Biz Antalya Panel Çit Firmaları arasında sizlere En Ucuz Panel Çit Fiyatları ve en kaliteli malzeme ile en sağlam panel çit montajı yapma gayreti içerisindeyiz. Sizde panel çit yaptırmak istiyorsanız keşif hizmetimiz ücretsizdir.

---0 532 225 79 69---