ANTALYA BAHÇE TELİ

Yıllardır Antalya Bahçe Teli uygulaması yapan firmamız son dönemde Bahçe Teli İmalatı da yapmaya başlamıştır. Bahçe Teli uygulama alanları genelde bahçe, tarla, arazi, 2B araziler gibi yerlerdir. Bahçe Teli Fiyatları diğer tel çeşitlerine göre uygun olduğundan genelde diğer tel çit çeşitlerine göre tercih sebebidir.

Antalya Bahçe Teli montajı yapılırken Bahçe Teli yapılacak arazinin düz olması şartı gerekir. Bahçe Teli montajı esnasında ki bu gereklilik bahçe telinin düzgün olması içindir. Bahçe Teli zeminin şeklini alacağı için zemin ne kadar düz olursa Bahçe Teli de o kadar düz olur.

Antalya Bahçe Teli, isterseniz köşebent direkler ile çakma yapılarak, isterseniz boru direkler ile, Bahçe Teli Direklerinin dibine çukur kazılıp betonla sabitleme yöntemiyle yapılabilir. Köşebent çakma ve betonlama sistemleri Bahçe Teli Fiyatları için belirleyici etken olduğundan yapılmasını istediğiniz Bahçe Teli işinin hangi sistem ile yapılmasının kararı sizin tercihinizdir.

Biz Antalya Bahçe Teli Firmaları arasında sizlere En Ucuz Bahçe Teli Fiyatları ve en kaliteli malzeme ile en sağlam çit montajı yapma gayreti içerisindeyiz. Sizde Bahçe Teli yaptırmak istiyorsanız keşif hizmetimiz ücretsizdir.